Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

Βότσης Γεράσιμος του Δημητρίου Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αλύζιας

  1. Κολλιάς Παρασκευάς του Θεοδώρου
  2. Μουρελά Βασιλική του Γεωργίου
  3. Παλουμπάς Αλέξιος του Θεοδώρου
  4. Σαρδέλη Βαρβάρα του Βασιλείου
  5. Σπυροπούλου Τασία του Γερασίμου
  6. Τσαμπιέρης Ευστάθιος του Ιωάννη
  7. Χατζαράς Αναστάσιος του Αθανασίου
  8. Χρηστονίκος Ιωάννης του Φωτίου

Εκλογική Περιφέρεια Αστακού

  1. Βότσης Παναγιώτης του Γερασίμου
  2. Γκότσης Λεωνίδας του Ιωάννη
  3. Δημητρούκας Φώτιος του Χαριλάου
  4. Κεφαλούδη Βασιλική του Ανδρέα
  5. Κομπλίτσης Δημήτριος του Φωτίου
  6. Κοτρότσος Αντώνιος του Γεωργίου
  7. Κουβέλης Χριστόδουλος του Νικολάου
  8. Λιβάνης Θεόδωρος του Βασιλείου
  9. Μέντη Αναστασία του Ζώη
  10. Μότσος Αθανάσιοςτου Ταξιάρχη
  11. Νίτσας Χρήστος του Δημητρ
  12. Παύλου Ιωάννης του Νικολάου
  13. Σκουτερης Βασίλειος του Οδυσσέα
  14. Σταρίδα Παναγιώτα του Κωνσταντινου
  15. Τσόμπος Αιμίλιος του Γεωργίου
  16. Τσουκαλής Σπυρίδων του Ιωάννη
  17. Φραίμη Νίκη-Κωνσταντίνα του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια Φυτειών

  1. Καραμπά Βασιλική του Νικολάου
  2. Κουτσομπινας Δημήτριος του Γεωργίου
  3. Μημηγιάννης Δημήτριος του Γρηγορίο
  4. Μπενέκου Βασιλική του Κωνσταντίνου
  5. Παπαμήτσος Γεώργιος του Σταμούλη
  6. Τσιλίκας Ευστράτιος του Αποστόλου
  7. Τσούμας Ιωάννης του Ευθυμίου

Δημοτική Κοινότητα Αστακού

  1. Κρίθημου Μαργαρίτα του Βησσαρίωνα
  2. Μανωλόπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  3. Ταπραντζής Βασίλειος του Σττυρίδων

Τοπική Κονότητα Αγράμπελου

Τοπική Κοινότητα Αρχοντοχωρίου

Τοπική Κοινότητα Βάρνακα

  1. Πτσα Βασιλική του Νεοφύτου
  2. Λάσκαρης Νικόλαος του Γρηγορίου
  3. Τσαμπιέρης Αναστάσιος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Βασιλόπουλου

  1. Κακκαβάς Δημήτριος του Γρηγορίου
  2. Σκουτέρη Βρυσηίδα του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Βλιζιανών

1.   Κονιώσης Χρήστος του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Κανδήλας

Τοπική Κοινότητα Καραϊσκάκη

1.   Δημητρούκας Σπυρίδων του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Μαχαιράς

  1. Βότση Βασιλική του Γερασίμου
  2. Στάθης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  3. Τσίντζος Επαμεινώνδας του Ευσταθίου

Τοπική Κοινότητα Μπαμπίνης

1.   Μπενέκος Βασίλειος του Αναστασίου

Τοπική Κοινότητα Μύτικα

1. Τζεφρώνης Νικόλαος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Παλαιομάνινας

  1. Νάκας Γεώργιος του Ιωάννη
  2. Τόμπα Δημητρούλα του Παναγιώτη
  3. Τσίνος Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Τοπική Κοινότητα Παναγούλας

Τοπική Κοινότητα Παπαδάτου

  1. Γκούμας Χρήστος του Σταύρου
  2. Καραμπά Ελβίρα του Νικολάου
  3. Χαραλάμπου Κωνσταντίνος του Αλεξίου

Τοπική Κοινότητα Προδρόμου

1.   Μπιτσάβας Ιωάννης του Βασιλείου

Τοπική Κοινότητα Σκουρτούς

Τοπική Κοινότητα Στρογγυλοβουνίου

Τοπική Κοινότητα Φυτειών

  1. Μπίλλιος Δημήτριος του Ιωάννη
  2. Παπαζώη Ευτυχία του Ευθυμίου
  3. Παπαχρήστος Θωμάς του Κωνσταντίνου

Τοπική Κοινότητα Χρυσοβίτσας


Advertisements